Αγκαλιά μ’ ένα βιβλίο, η βιβλιοθήκη πάει σχολείο στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Αγκαλιά μ’ ένα βιβλίο, η βιβλιοθήκη πάει σχολείο στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας](https://messinia.mobi/media/images/1.618/17-85000/article-7930-86562.jpg)
Την Πέμπτη, 23 Νοεμβρίου (στις 18:30), η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Καλαμάτας συνεχίζει τις βιβλιοπαρουσιάσεις υπό τον τίτλο, Αγκαλιά μ’ ένα βιβλίο, η βιβλιοθήκη πάει σχολείο, στο 11ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας με την διαδραστική παρουσίαση του νέου βιβλίου της Γιολάντας Τσορώνη-Γεωργιάδη, Η Κρυψώνα.
ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 10:30
Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Καλαμάτας
![Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Καλαμάτας-Καλοκαιρινή Εκστρατεία Ανάγνωσης και Δημιουργικότητας](https://messinia.mobi/media/images/1/19-95000/XS/article-8750-95661.XS.jpg)
Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Καλαμάτας-Καλοκαιρινή Εκστρατεία Ανάγνωσης και Δημιουργικότητας
ΔΡΩΜΕΝΑ