Αριστόδημος-Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του Αθλητικού Συλλόγου
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Αριστόδημος-Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας του Αθλητικού Συλλόγου](https://messinia.mobi/media/images/1.618/18-90000/article-8168-89356.jpg)
Στης 28 Ιανουαρίου του 2024 θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του συλλόγου. Η εκδήλωση θα γίνει στο κεντρικό πάρκο της Μεσσήνης στο κατάστημα IDEAL στης 12 το μεσημέρι.
Παρακαλούνται οι αθλητές, οι γονείς και τα μέλη του συλλόγου, να παρευρεθούν σε αυτή την οικογενειακή σύναξη, να συζητήσουν, να διασκεδάσουν και να ανανεώσουν τις συνδρομές τους.
Η εκδήλωση γίνεται για να τιμηθούν και να χαρούν οι αθλητές που στηρίζουν με τον ιδρώτα και με την παρουσία τους το μοναδικό σύλλογο ολυμπιακής πάλης στο νομό Μεσσηνίας.