Εκδήλωση για την ενίσχυση της Ο.Α.Κ. 4x4 Μεσσηνίας
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Εκδήλωση για την ενίσχυση της Ο.Α.Κ. 4x4 Μεσσηνίας](https://messinia.mobi/media/images/1.618/17-85000/L/article-7751-84333.L.jpg)
Το Σάββατο, 21 Οκτωβρίου (στις 19:00) θα πραγματοποιηθεί εκδήλωση για την ενίσχυση της Ο.Α.Κ. 4x4 Μεσσηνίας για την κατασκευή στεγάστρου προστασίας των πυροσβεστικών οχημάτων και την ασφαλή στέγαση και λειτουργία της Ακαδημίας Μικρών Εθελοντών.
Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης θα προσφέρεται φαγητό (hot dog, burger γουρνοπούλα με τηγανιτές πατάτες, σουβλάκι) από τον executive chef, Χρήστο Κουμάντο, ποτά και αναψυκτικά.
DJ set: Δημήτρης Μουτεβελής
Είσοδος για ενήλικες: 5 ευρώ
Πληροφορίες: 6988 600900