Ημέρα τεχνικής εξυπηρέτησης Γαργαλιάνων
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Ημέρα τεχνικής εξυπηρέτησης Γαργαλιάνων](https://messinia.mobi/media/images/1.618/16-80000/article-7464-81157.jpg)
Την Πέμπτη, 14 Σεπτεμβρίου (στις 10:00) θα πραγματοποιηθεί στους Γαργαλιάνους ημέρα τεχνικής εξυπηρέτησης από την αντιπροσωπεία Η ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Ε. στις εγκαταστάσεις του κύριου Γεωργιόπουλου. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προσέλθουν με το τρακτέρ τους όπου έμπειροι τεχνικοί της εταιρίας θα προσφέρουν δωρεάν σε κάθε πελάτη/κάτοχο μηχανημάτων της εταιρίας τα εξής:
Δωρεάν τεχνικό έλεγχο.
Συμβουλές για καλύτερη συντήρηση και χρήση.
Διάγνωση βλαβών.
Επιτόπια επισκευή μικροπροβλημάτων.
Πληροφορίες βελτιστοποίησης στην χρήση των μηχανημάτων.
Για περισσότερες πληροφορίες: 210 5155777 ή στο [email protected]