Θεατρική Διαδρομή-Ο Θάνατος του Εμποράκου
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Θεατρική Διαδρομή-Ο Θάνατος του Εμποράκου](https://messinia.mobi/media/images/1.618/18-90000/article-8221-89990.jpg)
Πρεμιέρα κάνει την Παρασκευή 9 Φεβρουαρίου στο Πνευματικό Κέντρο Καλαμάτας η "Θεατρική Διαδρομή" με το έργο “Ο Θάνατος του εμποράκου" του Άρθουρ Μίλερ σε σκηνοθεσία Κώστα Χαλκιά.
Στην επέτειο των 30 χρόνων παρουσίας της ομάδας στα θεατρικά δρώμενα της Καλαμάτας, η Θεατρική Διαδρομή θα παρουσιάσει δύο έργα, και τα δύο σε σκηνοθεσία Κώστα Χαλκιά. Το πρώτο είναι ο
"Ο Θάνατος του εμποράκου" και το δεύτερο "Οι εκατομμυριούχοι της Νάπολης" του Εντουάρντο ντε Φίλιππο.