ΔΕΛΤΑ 360 Καλαμάτας-Διαχωρισμός & Διαχείριση κάλων
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![ΔΕΛΤΑ 360 Καλαμάτας-Διαχωρισμός & Διαχείριση κάλων](https://messinia.mobi/media/images/1.618/19-95000/L/article-8665-94572.L.jpg)
Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Καλαμάτας διοργανώνει άλλο ένα εξειδικευμένο σεμινάριο ποδολογίας με τίτλο: "Διαχωρισμός & Διαχείριση σε κάλους και μυρμηγκιές", σε συνεργασία με την εταιρία Ruck Hellas.
Το σεμινάριο απευθύνεται στους σπουδαστές Ποδολογίας, οι οποίοι θα έχουν την ευκαιρία να πληροφορηθούν για παθήσεις των ποδιών όπως οι κάλοι και οι μυρμηγκιές και να εκπαιδευτούν στη διαχείριση τους.
Εισηγήτρια: Εύη Περδίκη, Ποδολόγος, Υπ. Πωλήσεων Ruck Hellas