House by PHAOS-Βιωματικό Εργαστήρι Διαχείρισης Συναισθημάτων
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![House by PHAOS-Βιωματικό Εργαστήρι Διαχείρισης Συναισθημάτων](https://messinia.mobi/media/images/1.618/18-90000/L/article-8419-91736.L.jpg)
To 3o από τα 12 εργαστήρια προσωπικής ανάπτυξης, θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 02 Μαρτίου από την Σύμβουλο Ψυχικής Υγείας και Life Coach, ‘Αννα Σκάρπα, στο House by Phaos.
To κυρίως θέμα θα αφορά στη διαχείριση συναισθημάτων και πως τα αποκωδικοποιούμε, προκειμένου να εντοπίσουμε το μήνυμα που θέλει να μας μεταδώσει το κάθε συναίσθημά μας. Ιδίως τα δυσάρεστα. Καθώς δεν υπάρχουν θετικά ή αρνητικά, αλλά ευχάριστα και δυσάρεστα.
Για εσάς που δεν θα καταφέρετε να παραβρεθείτε, μπορείτε να συνδεθείτε την ίδια μέρα στις 17:45.
Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το
6976897318 ή [email protected]
6976897318 ή [email protected]