IEK Delta 360-Παρουσίαση permanent make-up
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![IEK Delta 360-Παρουσίαση permanent make-up](https://messinia.mobi/media/images/1.618/19-95000/L/article-8630-94192.L.jpg)
Ο τομέας Μόδας & Ομορφιάς, της ΔΕΛΤΑ 360 Καλαμάτας, διοργανώνει ένα 360 Seminar με θέμα "Παρουσίαση permanent make-up με τεχνική σκίασης με όμπρε εφέ".
Οι σπουδαστές Αισθητικής & Επαγγελματικού Μακιγιάζ θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την εφαρμογή βήμα προς βήμα ενός ημιμόνιμου μακιγιάζ, με την εξειδικευμένη τεχνική σκίασης όμπρε εφέ από μία επαγγελματία του είδους.
Εισηγήτρια: Μαριάντα Ραμούνδου, Αισθητικός & PMU Artist