Live στο Vino Banco Tapas Bar
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Live στο Vino Banco Tapas Bar](https://messinia.mobi/media/images/1.618/18-90000/L/article-8420-91743.L.jpg)
O Αντώνης Κουφουδάκης (τραγούδι - κιθάρα), ο Γιάννης Γαραντζιώτης (τραγούδι) και ο Θάνος Πέτρουλας (τραγούδι - κιθάρα), ανταμώνουν στη σκηνή του Vino Banco Tapas Bar.
Μία μοναδική μουσική παράσταση όπου οι τρεις μουσικοί θα ερμηνεύσουν αγαπημένα τραγούδια που ανταποκρίνονται σε ένα ευρύ φάσμα ρεπερτορίου. Ο κύριος κορμός των κομματιών εκφράζει αυτό που συνήθως αποκαλούμε έντεχνο ελληνικό τραγούδι και μελοποιημένη ποίηση.
Σας περιμένουν με χαρά!