360 Make-Up Masterclass με τον Γιάννη Μαρκετάκη
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![360 Make-Up Masterclass με τον Γιάννη Μαρκετάκη](https://messinia.mobi/media/images/1.618/17-85000/L/article-7956-86874.L.jpg)
Την Τετάρτη, 29 Νοεμβρίου (στις 15:00) τo IEK Δέλτα 360 Καλαμάτας θα φιλοξενήσει στις σύγχρονες εγκαταστάσεις του τον κορυφαίο Make-Up Artist και εκπαιδευτή του ΙΕΚ Δέλτα 360 Αθήνας, Γιάννη Μαρκετάκη, για ένα ξεχωριστό Make-Up Masterclass για τον τομέα Μόδας & Ομορφιάς.
Το Masterclass απευθύνεται στους σπουδαστές Αισθητικής και Επαγγελματικού Μακιγιάζ, οι οποίοι θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν live εφαρμογή τεχνικών make-up.
Δωρεάν παρακολούθηση και σε εξωτερικό κοινό με τη συμπλήρωση της φόρμας στο: https://www.iekdelta360.gr/360-make-up-masterclass-me-ton...