Terra Oliva Project-Ομαδική Έκθεση Τέχνης
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Terra Oliva Project-Ομαδική Έκθεση Τέχνης](https://messinia.mobi/media/images/1.618/16-80000/article-7465-81166.jpg)
Από την Κυριακή, 3 Σεπτεμβρίου έως και το Σάββατο, 30 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθεί η ομαδική έκθεση τέχνης Ελλήνων και ξένων εικαστικών που ζουν και δραστηριοποιούνται στη Μεσσηνία, υπό τον τίτλο: “Terra Oliva Project”, στο οχυρό συγκρότημα Τρουπάκηδων-Μούρτζινων (Παλαιά Καρδαμύλη).
Ώρες λειτουργίας: 08:00-19:30 (καθημερινά εκτός Τρίτης)