Namaste-Shiatsu Therapy
![expired event](/images/event.done.gr.png)
Spread the word
![](/images/fb_off.png)
![](/images/tw_off.png)
![](/images/pin_off.png)
![Namaste-Shiatsu Therapy](https://messinia.mobi/media/images/1.618/17-85000/article-7959-86909.jpg)
Το Σάββατο, 2 Δεκεμβρίου (15:00-20:00) θα πραγματοποιηθεί σεμινάριο για την θεραπεία shiatsu. Το πρώτο μέρος του σεμιναρίου (διάρκειας μίας ώρας) θα είναι θεωρητικό, ενώ το δεύτερο θα είναι πρακτικό με τους συμμετέχοντες να χωρίζονται σε ζευγάρια και υπό την καθοδήγηση του συντονιστή να γίνεται ανταλλαγή συνεδρίας.
Εισηγητής: Ανδρέας Νοικοκύρης
Κόστος: 80 ευρώ