The Garden-Καφέ/Μπαρ
Κάθε μέρα είναι μια νέα ευκαιρία για να ανακαλύψεις την απόλυτη ευχαρίστηση στο αγαπημένο καφέ “The Garden”, το νέο hot spot της πόλης. Καλώς ήρθες στον παράδεισο της γεύσης, όπου η διακριτική απόλαυση είναι σε κάθε γωνιά, σε κάθε μπουκιά, σε κάθε γουλιά καφέ που θα γευτείς!
Ανακάλυψε τον κόσμο των εκλεκτών καφέδων του “The Garden”, έναν κόσμο που θα ταξιδέψει τις αισθήσεις σου σε νέες διαστάσεις γεύσης. Από τον πλούσιο εσπρέσο μέχρι τον αρωματικό καπουτσίνο, κάθε γουλιά είναι μια εμπειρία γεύσης που θα σας ταξιδέψει σε νέα μονοπάτια γευστικής απόλαυσης.
Ξεκίνα την ημέρα σου με τον αγαπημένο σου καφέ ή τσάι αλλά μην παραλείψεις να δοκιμάσεις τη φρεσκάδα των ροφημάτων του “The Garden”, από τους εκλεκτούς φρεσκοστιμμένους χυμούς, τη σπιτική λεμόναδα, φραουλάδα και ροδακινάδα, μέχρι αναζωογονητικά energy bowls που θα σε γεμίσουν ενέργεια και ευεξία και θα δώσουν ένα δυναμικό boost για να αντιμετωπίσεις τις προκλήσεις της ημέρας!
Ο γλυκός πειρασμός σε περιμένει σε κάθε γωνιά του “The Garden”! Από τις τραγανές βάφλες μέχρι τα αφράτα pancakes, κάθε δοκιμή είναι μια αναπαυτική αγκαλιά γεύσης. Και αν επιθυμήσεις κάτι πιο υγιεινό, τα energy bars σε περιμένουν μιας και δεν υστερούν ούτε σε γεύση ούτε σε γλύκα...
Διάλεξε ανάμεσα σε μια πληθώρα αναψυκτικών, milkshakes αλλά και κοκτέιλς όταν η ώρα περάσει, για να αναζωογονήσεις τις αισθήσεις σου και να ζήσεις την αληθινή ευχαρίστηση κάθε στιγμή!
Στο αγαπημένο σου καφέ, στο “The Garden”, κάθε μέρα είναι μια νέα ευκαιρία για να δημιουργήσεις μοναδικές στιγμές γεύσης και ευχαρίστησης. Κάθε μέρα είναι μια ευκαιρία απόλαυσης μόνο στο “The Garden”. Με φίλους ή για μερικές στιγμές ανάπαυλας, το “The Garden” σε περιμένει...
“The Garden”. Στην Καλαμάτα.
ΔΕΥΤΕΡΑ | 07:00 - 23:00 |
ΤΡΙΤΗ | 07:00 - 23:00 |
ΤΕΤΑΡΤΗ | 07:00 - 23:00 |
ΠΕΜΠΤΗ | 07:00 - 23:00 |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 07:00 - 23:00 |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 07:00 - 23:00 |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 07:00 - 23:00 |